top of page

niedz., 21 lip

|

Blue Champagne Studio

Warsztaty Makijażowe "StyLOVY MAKEUP"

EDYCJA 4!! Warsztaty Makijażowe "StyLOVY MAKEUP" to kameralne spotkanie w gronie kobiet. W grupie jest dostępnych tylko 10 miejsc, więc zachęcam Cię do szybkiej decyzji. Data: 21 lipca 2024 Koszt: £99 Miejsce spotkania: Blue Champagne Studio, 190 Main Street, NG6 8EH, Nottingham

Warsztaty Makijażowe "StyLOVY MAKEUP"
Warsztaty Makijażowe "StyLOVY MAKEUP"

Czas i lokalizacja

21 lip 2024, 11:00 – 15:00

Blue Champagne Studio, 190 Main St, Bulwell, Nottingham NG6 8EH, Wielka Brytania

O wydarzeniu

EDYCJA 4!! 

Warsztaty Makijażowe "StyLOVY MAKEUP" to kameralne spotkanie w gronie kobiet. W grupie jest dostępnych tylko 10 miejsc, więc zachęcam Cię do szybkiej decyzji.

Data: 21 lipca 2024

Koszt: £99

Miejsce spotkania: Blue Champagne Studio, 190 Main Street, NG6 8EH, Nottingham

Czas spotkania:  11 am - 15:00 pm

Prowadzące: Kasia Surowiecka & Kamila Kroczak

Kasia Surowiecka: Makijażystka i Larens Make up Consultant, znana z profesjonalizmu i bogatego doświadczenia w branży kosmetycznej m.in prowadziła 3-dniowy Masterclass w Paryżu w renomowanej szkole wizażu ITM Paris, gdzie uczyła kursantki sztuki makijażu. Podczas tego intensywnego szkolenia wprowadziła markę Larens Colour, która zyskała uznanie na Targach Esthétiques & SPA 2023 w Paryżu. Wydarzenie to zaszczyciła swoją obecnością Dany Sanz, założycielka słynnej marki Make Up Forever. Wykonywała makijaże podczas  Gali Miss Generation London 2024

Kamila Kroczak: Wizażystka, Specjalistka ds. kreowania wizerunku, trener bezinwazyjnego Nano-liftingu w Wielkiej Brytanii.Doświadczenie makijażowe zdobywała m.in w renomowanej i profesjonalnej firmie i szkole Smashbox London. Dwukrotnie należała do teamu makijażystów podczas Gali Miss Poland UK & Ireland. Wykonywała makijaże podczas Gali Methamorphosis London 2018, Miss Generation London 2019 oraz przy pokazach mody: Karoliny Kalskiej i Macieja Redo w Londynie.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!

Harmonogram Spotkania:

Co dla Was przygotowałyśmy w tym dniu? 

👉Na początek przywitamy Was pyszną kawą i słodkim poczęstunkiem 

👉Porozmawiamy sobie o Waszych największych wyzwaniach z makijażem, co sprawia największe problemy a co może wpłynąć na jego trwałość ale przede wszystkim jak zrobić go szybko każdego dnia. 

👉Będziemy wykonywać makijaż krok po kroku

👉Przedyskutujemy kwestię poprawnej pielęgnacji bo od tego będzie zależał efekt końcowy. Pamiętaj, że nie uzyskasz pięknego makijażu, nawet najdroższymi produktami jeśli nie zadbasz o swoją skórę poprawnie. To klucz to pięknego i zdrowego looku! 

👉Wyposażymy Cię w kosmetyki kolorowe, które będą pielęgnować Twoją skórę, a przy okazji będziesz otulona zdrowym i świeżym makijażem. 

👉Jedynie co potrzebujesz wziąć ze sobą to swoje lustereczko i akcesoria do makijażu i dobry humor 😊 o resztę my się zatroszczymy. 

UWAGA! PREZENTY!

Każda z Was otrzyma  w prezencie Goody Bag z produktami, którymi uzupełni swoją kosmetyczkę czy kuferek.

Dodatkowo przy rezerwacji miejsca otrzymujesz dostęp do Lekcji Makijażu ONLINE, która składa się z 3 części teoretycznych + pokaz na modelce 

Bilety

  • Bilet na Warsztaty Makijażowe

    Zakończenie sprzedaży: 21 lip, 15:00
    99,00 EGP
    + Opłata za obsługę 2,48 EGP

Suma

0,00 EGP

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page