top of page

Kongres Kreatywnych Kobiet: Stylova Odnowa

Publiczna·47 uczestników
Kamila Kroczak
11 września 2023 · zmienił(a) opis grupy.
ukończyła 30-dniowe wyzwanie: Kobieca HarmoniaKobieca Harmonia

Co to był za dzień pełen emocji i wzruszeń! Chciałybyśmy pozostać z Wami w kontakcie, dlatego powstała Grupa Kongresu Kreatywnych Kobiet: Stylova Odnowa


Niech to będzie miejsce spotkań, inspiracji i wymiany doświadczeń dla wszystkich prelegentów, wystawców, partnerów i uczestniczek tego wyjątkowego wydarzenia.


To miejsce, gdzie możesz nawiązywać nowe znajomości, dzielić się swoją wizją i doświadczeniami oraz inspirować się historiami innych niezwykłych osób.


Co znajdziesz w naszej grupie:

  1. Jesteśmy tu, aby wspierać się nawzajem. Bez względu na to, czy jesteś prelegentką, wystawcą, partnerem Kongresu Kreatywnych Kobiet, czy uczestniczką, możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie innych członkiń grupy.

  2. Dzielmy się inspirującymi historiami sukcesu 💜

  3. Bądziemy dzielić się na bieżąco najnowszymi informacjami dotyczącymi Kongresu Kreatywnych Kobiet: Stylova Odnowa. Dowiesz się o planowanych wydarzeniach, prelegentach, warsztatach i możliwościach partnerskich.

  4. Kongres Kreatywnych Kobiet: Stylova Odnowa to doskonała okazja do rozszerzenia swojej sieci kontaktów zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Poznaj kobiety, które mogą stać się Twoimi przyjaciółkami, mentorami lub partnerkami biznesowymi.


Dziękujemy!!


Kamila & Agnieszka

dlubasinska
Rasa Eglinaite
milenagalazka
Paula Przybyła

O grupie

Co to był za dzień pełen emocji i wzruszeń! Chciałybyśmy poz...

użykowników

bottom of page