top of page
Pink and Yellow Feminine Modern Beauty Company Agenda Presentation.png

Kamila Kroczak

Organizatorka Kongresu Kreatywnych Kobiet: Stylova Odnowa

Nottingham, 9.09.2023

Kamila Kroczak jest autorką projektów: Stylova Odnowa oraz Niezależna.Ważna.Odważna. Projekty te mają na celu pomóc kobietom odnaleźć swoją własną tożsamość i wyrazić ją poprzez odpowiedni wizerunek. Jest wizażystką, specjalistką ds. kreowania wizerunku oraz trenerką bezinwazyjnego nano-liftingu. Współpracuje z kobietami dodając im wsparcia i inspiracji.

Działania Kamili jako mentorki i inspiratorki skupiają się na organizowaniu warsztatów i spotkań dla kobiet, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestniczy również w wielu wydarzeniach branżowych, co pozwala jej być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami.

Kamila nie tylko uczy kobiety, jak zadbać o swój wizerunek zewnętrzny, ale także jak odpalić swoją życiową petardę i realizować swoje marzenia. Odpalenie życiowej petardy to metafora pełnego siły i energii podejścia do życia, które chce przekazać swoim klientkom. 

Jest współzałożycielką salonu urody Blue Champagne Studio w Nottingham w Wielkiej Brytanii. To miejsce, gdzie kobiety mogą poczuć się wyjątkowo i poddać się profesjonalnej opiece. Jej zaangażowanie idzie w parze z etycznym podejściem, co oznacza, że wszystkie produkty, na których pracuje, są wolne od testów na zwierzętach.

Kamila jest odważną i niezależną kobietą, która dąży do tego, by pokazać innym, że mogą osiągnąć wszystko, o czym marzą. Jej wywiady z inspirującymi i znanymi osobami, motywują kobiety do działania i dają im wiarę we własne możliwości. Wszystkie podcasty, projekty, warsztaty, polecane książki, rozmowy na żywo, są jej sposobem na uświadomienie w jaki sposób wizerunek wewnętrzny i zewnętrzny mają wpływ na kobiecą niezależność, ważność dla siebie oraz odwagę w działaniu.

Psychologia Wizerunku to dziedzina, w której Kamila odnajduje spełnienie i rozwija swoje umiejętności.

Jej pozytywna energia i zaangażowanie w podnoszenie samooceny i pewności siebie są nieocenione dla wszystkich, którzy z nią współpracują.

Przekaz Kamili:

"Najdłuższą relacją w całym Twoim życiu jest relacja SAMA ZE SOBĄ, dbaj o siebie!"

Strona www: https://www.kamilakroczak.com

Social: 

  • Instagram
bottom of page