top of page

Maria Kroczak

Asystentka Eventu

Maria Kroczak to emerytowana nauczycielka. Przez 17 lat pełniła funkcję dyrektora szkoły. Zorganizowała kilkanaście festynów, imprez środowiskowych i wydarzeń charytatywnych na rzecz szkoły. Jej umiejętność pracy z ludźmi sprawia, że jest cenioną organizatorką, zdolną do mobilizacji wielu osób do wspólnego działania dla dobra wspólnego.

Maria uwielbia planowanie i organizowanie, co doprowadziło ją do prowadzenia przez 10 lat portalu internetowego, bloga oraz sklepu internetowego i stacjonarnego. Jej umiejętności w tych dziedzinach pozwoliły jej na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu tych biznesów, a także na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

 

Maria Kroczak to osoba pełna pasji, zaangażowania i kreatywności. Jej zdolności organizacyjne, umiejętność pracy z ludźmi oraz miłość do zwierząt sprawiają, że jest cenionym członkiem społeczności i inspiracją dla wielu.

Na emeryturze podróżuje, spełnia swoje marzenia, uwielbia książki, zdobywa nową wiedzę, interesuje się Metodą Silvy i pracą ze świadomością umysłu.

bottom of page