top of page

44 Kongres i Targi LNE. 22-23 kwietnia 2023. Hala EXPO Kraków.Opowiadałam już że wszystko zaczęło się od 43 Targów LNE w Krakowie. Poznałam tam wielu wspaniałych, inspirujących ludzi, którzy dali mi moc i odwagę do działania. Covid, Brexit, wojna, to wszystko bardzo mnie przygniotło i trudno było mi znaleźć w sobie na tyle odwagi, aby znów ruszyć z miejsca. Największego kopa dała mi Paula Błażejczyk, która ze sceny mówiła do mnie, „tylko do mnie” – tak mi się wówczas wydawało. Piszę to, aby podkreślić jak ważne dziś dla mnie są Targi i Kongres w Krakowie. Kiedy więc podano termin 44 Targów Beauty wiedziałam, ze musze tam być.To były 2 dni pełne wrażeń, cudownych spotkań. Ogrom wiedzy. Pokazy makijażowe. Budowanie marki w branży beauty….. Nowości, kosmetyki…… wspaniali ludzie. Moi mentorzy. Poznałam nowe tajniki. Wiem co muszę usprawnić, co naprawić, co wdrożyć. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto brać udział w takich Targach, Kongresach, zapewniam Cię, że warto, warto i jeszcze raz warto.


Nie zdążyłam być na wszystkich wykładach i nie odwiedziłam wszystkich stoisk. Zabrakło czasu, ale tam gdzie byłam było mega inspirująco. Podzielę się swoją relacją. Może kogoś zmotywuję i spotkamy się na 45 Targach LNE.

Sebastian Gradzik

Pierwszym wykładem jaki wybrałam był wykład i pokaz makijażu prowadzony przez Sebastiana Gradzika – Makijażysty Gwiazd, cudownego człowieka i znawcę makijażowych trendów. „Żyj kolorowo Hot’n trendy- najnowsze tendencje w makijażu”


( LIVE z Sebastianem dostępny tutaj )Paula Błażejczyk - Różowa Szefowa


Świadoma kobieta w biznesie beauty. Znajdź siebie uwolnij swój potencjał” oraz „Różowa rewolucja czyli dobra zmiana w zarządzaniu salonem” - to 2 wykłady mojej mentorki, cudownej Pauli Błażejczyk – Różowej Szefowej, na których nie mogło mnie nie być. I znów nowa dawka energii i pozytywne nastawienie do działania.


( Live z Paulą dostępny TUTAJ )


SUNEW MED +


Niesamowite było spotkanie z SUNEW MED +. Wiecie, że uwielbiam tę firmę. ( Live z właścicielką marki dostępny tutaj ) Uwialbiam za wysokiej jakości produkty, za efekt jaki jest już po pierwszym użyciu, za cudowną właścicielkę , za obsługę na najwyższym poziomie oraz za to w jaki sposób pakują swoje produkty. Mistrzostwo! Z torebką SUNEW chodziłam przez cały drugi dzień targów i mnóstwo osób pytało mnie gdzie kupiłam taką Stylovą rzecz! 🔥 Sztos ❤️


Sunew Med jest partnerem moich warsztatów makijażowych i stylizacyjnych. Zobaczcie relację z naszego spotkania 🔥
Agnieszka Wróblewska


Cudowna kobieta! Redaktorka Cossmeo i LNE Polska. Dziennikarka urodowa i copywriterka. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące branży beauty - to właśnie Agnieszka będzie znała na nie odpowiedź. To już nasze drugie spotkanie. Jeżeli jeszcze nie miałaś możliwości posłuchania naszego wspólnego LIVE to koniecznie kliknij TUTAJ
Kasia Wrona


Wspaniały pokaz makijażu, pod tytułem „Żyj kolorowo. Dojrzała i olśniewająca” prowadzony był przez Katarzynę Wronę. Wizażystka, wykładowca, autorka książek, redaktorka, autorka bloga Make-up Manufacture, autorka makijaży do sesji zdjęciowych, spotów reklamowych. Ukończyła wiele prestiżowych szkół w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Pracowała na New York Fashion Week i Miss America NV. Udało mi się zakupić najnowszą książkę Kasi „Makijażowy ANTI-AGING” Podczas krótkiej rozmowy poprosiłam o autograf. I mam!!!! Cudowna skarbnica wiedzy dla wizażystów. Polecam.
Sergiusz Osmański


Kochani nie uwierzycie kogo spotkałam i poznałam osobiście???!!!! Sergiusz Osmański –cudowny człowiek. Dyrektor Artystyczny Sephora. Prekursor zawodu wizażysty.

„…Lata 90. dopiero budowały zachwyt światem makijażu w Polsce. Pamiętam swoje pierwsze spotkania z mediami jako wizażysty. Zdarzało się, że dziennikarki modowe nie znały jeszcze tej nazwy zawodu i mam w swoim archiwum wycinek z czasopisma, w którym jestem podpisany jako witrażysta…” powiedział S. Ochmański dla ONET Kobieta.

Pokaz makijażu wykonany przez Kingę Guzdaj i Julię Więckiewicz – Wolok


Zofia Jasińska


Instruktor stylizacji rzęs, autorka 6 książek, biegła sądowa. Na Targach i Kongresie LNE Poprowadziła wykład „ Lifting biznesu. Zasiej ziarno, zbieraj plony czyli jak budować bazę lojalnych Klientów w stylizacji rzęs”
Ewelina Gładki, Aleksandra Mazalon czyli Beauty BOSS


Poprowadziły wykład „Lifting biznesu: Efekt wow w gabinecie – zaprojektuj unikatowe doświadczenia”
Hrabina Rzewuska


Podczas tegorocznych Targów Beauty LNE w Krakowie, spotkałam interesującą, inspirującą, młodziutką reprezentantkę firmy produkującej orientalne perfumy na bazie oleju jojoba. Zachwyciła mnie swoją wiedzą, odwagą, pewnością siebie i wiarą w to co robi. Musiałam się zatrzymać. NIE!!!! To właśnie Pola zatrzymała mnie ;) proponując swoje perfumy. Była przy tym tak przekonywująca, że zachęciła mnie do zapoznania się z jej produktem. Tak dużo podczas swoich webinarów mówię o niezależności, odwadze i pewności siebie, że byłam zszokowana, że tak młoda osoba wszystko to już posiada. Zapytacie czy kupiłam perfumy? Oczywiście! 2 szt. Zekreet i Lusail. Pachną przepięknie. Posłuchajcie krótkiego wywiadu z Polą.

Baija


Nowa marka francuska wchodzi na rynek Polski. Twarzą nowej serii kosmetyków jest Paula Błażejczyk.


Wiecie dlaczego warto jest wyjeżdżać na takie wydarzenia? Krótko i rzeczowo:

  • Znakomici i inspirujący prelegenci

  • Unikalna wiedza na temat branży beauty

  • Pokazy makijażowe

  • Nowatorskie rozwiązania

  • Światowe trendy

  • Spotkania branżowe

  • Niesamowita atmosfera

  • Cudowni ludzie

  • Duża przestrzeń targowa

  • Wspaniała organizacja

Już nie mogę się doczekać następnych Targów. Daj znać w komentarzu czy byłaś kiedyś na takim wydarzeniu!
80 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page