top of page

Warsztaty dla kobiet w 2023 roku

Zaktualizowano: 28 kwi 2023


 

Zapraszam Cię do udziału w wyjątkowych warsztatach dla kobiet, organizowanych online i stacjonarnie.

Zapisy już się rozpoczęły.


Warsztaty dla kobiet organizowane są w małych grupach - do 5 osób. Zajęcia odbywają się online (3 nagrane webinary) oraz stacjonarnie (warsztaty połączone z praktyką). Pomogę Ci dobrać odpowiednie dla CIEBIE akcesoria, kosmetyki, stylizacje, tak żebyś każdego ranka otwierając swoją szafę lub kosmetyczkę nie miała problemu z szybkim makijażem czy ubiorem do pracy, na miasto, do restauracji. Nauczysz się nowych umiejętności dopasowanych do Twoich potrzeb, a dodatkowo spędzisz niezapomniany czas w kobiecym gronie. Idealne połączenie!Warsztaty Makijażowe "Stylovy Makeup"

30 kwietnia 2023 – brak wolnych miejscWarsztaty Makijażowe "Stylovy Makijaż" są skierowane do kobiet, które mają dość zastanawiania się jak zrobić szybki, codzienny makijaż bez efektu maski. Być może są również zmęczone i zdemotywowane poszukiwaniem odpowiednich kosmetyków kolorowych ( podkład, bronzer, róż... ) i czują, że wraz z wiosną nadszedł czas na zmianę. Jednocześnie gubią się między półkami w drogeriii. Czasem mają wrażenie, że im więcej kupują tym mniej mają. Czytasz to i myślisz... "O! To JA!" - ten kurs jest dla Ciebie.


Warsztaty „Stylovy Makijaż” przynoszą ogrom nauki o samej sobie, o swoich makijażowych potrzebach, i, co najważniejsze pomagają w uporządkowaniu kosmetyczki i pokazują wykonanie makijażu krok po kroku.

Warsztaty stylizacyjne "Stylova Szafa"

14 maja 2023 – brak wolnych miejscWarsztaty Stylizacyjne "Stylova Szafa" są propozycją dla tych kobiet, które szukają swojego stylu. Ich życie pędzi, nie mają czasu na codzienne zastanawianie się: "Co mam na siebie włożyć?" , albo inaczej: "Dlaczego nie mam się w co ubrać!?". Czują się przytłoczone ilością swoich ubrań w szafie, kupują ciągle ten sam fason albo co im się podoba, nie zwracając uwagi na to co mają w szafie i z czym będą mogły to połączyć. Podczas warsztatów przyjrzę się Twoim problemom stylizacyjnym, Twojej szafie i Twoim nawykom zakupowych... i pomogę Ci to wszystko ogarnąć.


Warsztaty "Stylova Szafa" przyniosą Ci konkretny plan działania dotyczący Twojej szafy, sylwetki i kolorystyki. Poznasz odpowiednie materiały, marki i połączenia kolorystyczne...i to wszystko będzie dostosowane DO CIEBIE.

Czujesz, że to o Tobie? Pozwól sobie pomóc.Kim jestem.
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Gdzie odbywają się warsztaty?

ONLINE i STACJONARNIE. Warsztaty odbywają się w formie 3 nagranych webinarów online oraz 1 spotkania stacjonarnego połączonego z praktyką. Spotkanie odbędzie się w Studio Wizażu, w którym stworzyłam idealną kobiecą przestrzeń.

Jak długo trwają warsztaty?

Czy muszę się do nich przygotować

Jeżeli nie mam kompletnie wiedzy dotyczącej makijażu lub stylizacji - czy to nadal są warsztaty dla mnie?

Kiedy mogę obejrzeć webinary?

Jak mogę obejrzeć webinary?
157 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page