top of page

sob., 18 maj

|

Nottingham

2. Kongres Kreatywnych Kobiet #BezGłosu

To wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi niezwykle inspirujące kobiety, aby dzieliły się swoją wiedzą, doświadczeniami i pasją. II edycja odbywa się pod hasłem #BezGłosu - zabieramy głos w ważnych sprawach!

2. Kongres Kreatywnych Kobiet #BezGłosu
2. Kongres Kreatywnych Kobiet #BezGłosu

Czas i lokalizacja

18 maj 2024, 09:00 – 22:00

Nottingham, 2 Sherwood Rise, Nottingham NG7 6JN, Wielka Brytania

O wydarzeniu

Kongres Kreatywnych Kobiet to wydarzenie w którym celebrujemy różnorodność i siłę kreatywności kobiet we wszystkich dziedzinach życia.

II edycja Kongresu odbywa się pod hasłem #BezGłosu.   Stawiamy sobie za zadanie podnieść głos nie tylko w kwestiach, które często są zepchnięte na margines, ale również być echem dla tych, których słowa często są zagłuszane. Chcemy być głosem dla zwierząt, dla osób potrzebujących wsparcia oraz dla tych, których opowieści zwykle zatracają się w szumie codzienności. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której każdy głos ma znaczenie, a każdy temat może być dyskutowany otwarcie i bez ograniczeń.

W tym roku gramy dla Schroniska SCHRON w Milanówku. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na ratowanie życia zwierząt,  na ich leczenie oraz pomoc w znalezieniu nowego domu. To jest nasz głos, którego zwierzęta nie mają. Czasami wystarczy jeden wyjątkowy moment, aby przemienić naszą rzeczywistość i wpłynąć na życie innych.

Bilety

 • Bilet wstępu

  Zakończenie sprzedaży: 17 maj, 18:00

  Bilet gwarantuje nie tylko wejście na wydarzenie, ale także zapewnia wyjątkowe doznania podczas całego przebiegu. Zarezerwowane miejsce siedzące przy elegancko nakrytym okrągłym stole umożliwia komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu. Serwis kawowy oraz słodki poczęstunek dodają smaku i aromatu każdemu momentowi spędzonemu na kongresie. Ponadto, bilet uprawnia do pełnego udziału w inspirujących wykładach, fascynujących występach artystycznych oraz dostęp do ekscytujących wystawców.

  69,00 GBP
  + Opłata za obsługę 1,73 GBP

  W sprzedaży

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page