top of page
Projekt bez nazwy (25).png

COACHING

bez nazwy 8.pdf (7).png

KREATYWNYCH

KOBIET

 dla

Mentoring

Cześć Kreatywna Bizneswoman! 

Pewnie jesteś tutaj, bo czujesz, że potrzebujesz pomocy. Rozumiem! Byłam w Twojej sytuacji, więc dokładnie wiem, jak się teraz czujesz. Przytłoczona górą pomysłów i niekończącą się listą rzeczy do zrobienia. Nie wiesz, od czego zacząć ani jak zacząć. Brak Ci poczucia odpowiedzialności, by ogarnąć te sprawy, a potem zwlekasz z działaniem. Ale jednocześnie... naprawdę, NAPRAWDĘ chcesz, żeby Twój biznes odniósł sukces. Prawda?

Zapomniałam jeszcze o tym...

 

... jeszcze ten mały wewnętrzny głos, który szepcze: "Nie jesteś gotowa", "Nie jesteś wystarczająco dobra" lub "To, co robisz, nie jest wystarczające".

Znasz tego wewnętrznego krytyka, prawda? Też go znam!

„Nie zmieniając niczego, nic się nie zmieni” – Tony Robbins

ZACZNIJ ZE MNĄ SWOJĄ ZMIANĘ!

KAMILA KROCZAK 
 

 Coach Kreatywnego Biznesu, Kreator Wizerunku, autorka innowacyjnego programu® dla kobiet #HerPower. Z wykształcenia filolog, z zawodu wizażystka. Kocham kreatywność. Jestem propagatorką psychologii pozytywnej. Stworzyłam Akademię Kreatywnych Kobiet, gdzie odpalamy swoją życiową petardę!

Prowadzę sesje grupowe i indywidualne. Uczę pewności siebie, zmieniam sposób myślenia, pomagam w zmianie wizerunku i daję dużą dawkę odwagi - więc zapinaj pasy.

Od ponad 14 lat wspieram ludzi w zmianie ( 8 lat w zmianie kariery zawodowej, 6 lat w zmianie wizerunku). Zmiana towarzyszy mi więc przez całe dorosłe życie.

 

KIM JESTEM?

Nie znajdziesz tutaj uniwersalnych rozwiązań, ponieważ... uwaga zdradzam sekret: one nie działają! Jestem tutaj, aby słuchać i analizować, abyśmy mogły podejmować strategiczne decyzje w celu rozwoju Twojego biznesu! Dodam Ci odwagi, pewności siebie i będę Twoim wsparciem na każdym etapie Twojego rozwoju! 

Jestem wsparciem dla kobiet, które chcą rozwijać się bez wypalenia. Sześć cyfr, biuro przy basenie i niekończące się drinki... marzenie każdej busineswomen, prawda? Tak nam mówią... Ale ja jestem tutaj, by pomóc Ci odkryć swoje własne pojęcie sukcesu i osiągnąć go, nie rezygnując z tego, co dla Ciebie istotne! Prowadzenie biznesu jest pracochłonne, ale nie musi wiązać się z totalnym zatraceniem i zgubieniem siebie. Gotowa na zmiany?

Program mentoringowy oparty jest na moim autorskim projekcie

Niezależna. Ważna. Odważna

Nad czym będziemy pracować podczas naszych indywidualnych spotkań?

bez nazwy 8.pdf (5).png

Wizerunek

Wspólnie będziemy pracować nad Twoim wizerunkiem w biznesie i życiu osobistym, który odzwierciedla Twoje cele i wartości.

Projekt bez nazwy (10).png

Odwaga

Pomagę Ci w budowaniu pewności siebie i odwagi w podejmowaniu decyzji biznesowych oraz osobistych, abyś mógła realizować swoje cele i marzenia.

Wspólnie będziemy pracować nad Twoją niezależnością, abyś mógła podejmować decyzje z większą pewnością siebie i samodzielnością.

Niezależność

Kreatywność

Rozwijamy Twoją kreatywność, abyś mógła podejść do problemów i sytuacji biznesowych w sposób innowacyjny i twórczy, znajdując unikalne rozwiązania.

Marka Osobista

Skupimy się na budowaniu Twojej marki Online i Offline. Ułożymy strategię Twojego biznesu, który już masz, albo który zamierzasz stworzyć.

Projekt bez nazwy (10).png
bez nazwy 8.pdf (17).png
Więcej

1 SESJA

Impuls do rozwoju

Zapraszam Cię na 120-minutową sesję coachingową online 

1400 zł

Cena dla uczestniczek Akademii

980 zł

bez nazwy 8.pdf (18).png
Więcej

PAKIET 3 SESJI

Niezależna. Ważna. Odważna

Zapraszam Cię na cykl 3 sesji online lub w moim gabinecie.

1 sesja - 1 x 120 minut

2 sesje - 2 x 60 minut

30 dni wsparcia

2600 zł

Cena dla uczestniczek Akademii

1820 zł

bez nazwy 8.pdf (21).png
Więcej

PAKIET 5 SESJI

Odpalamy życiową petardę!

Zapraszam Cię na cykl 5 sesji online lub w moim gabinecie.

1 sesja - 1 x 120 minut

4 sesje - 4 x 60 minut

30 dni wsparcia

3500 zł

Cena dla uczestniczek Akademii

2450 zł

Jak mogę wesprzeć cię w rozwoju twojego biznesu…

Co o pracy ze mną mówią moje klientki?

Kamila to dla mnie nie tylko mentorka, ale prawdziwa inspiracja i motywacja do działania. Dzięki niej odkryłam w sobie siłę i determinację, by zrealizować moje marzenia i rozwijać własny biznes. Jej wsparcie i rady były dla mnie jak motywujący kopniak - zaczęłam tworzyć swoje produkty, uporządkowałam swoje social media, zadbałam o siebie, a nawet zrobiłam porządek w szafie i kosmetyczce!

Kamila nie tylko udzielała mi konkretnych wskazówek, ale przede wszystkim wzbudziła we mnie pewność siebie i wiarę, że mogę osiągnąć wszystko, o czym marzę. Jej pasja do pomagania innym, empatia i umiejętność inspiracji są niesamowite. Teraz, kiedy patrzę wstecz, widzę ogromny postęp nie tylko w moim biznesie, ale także w moim życiu osobistym. Jestem wdzięczna za to, że poznałam Kamilę - to dzięki niej odważyłam się ruszyć do przodu i kontynuować rozwijanie moich pasji i umiejętności.

- Dorota -

Sesja Kreatywnego Coachingu 1:1

ANALIZUJEMY

Omawiamy TWOJE wyzwania i przyglądamy się danym, aby lepiej zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się w Twoim życiu.

PLANUJEMY

Pomogę Ci stworzyć szczegółowy plan (oparty na Twoich mocnych stronach), który zaprowadzi Cię do celu.

REALIZUJEMY

Będziesz realizować nasz plan, ale będę tutaj, jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności lub będziesz potrzebować dodatkowej perspektywy.

Projekt bez nazwy (25).png

COACHING

KREATYWNYCH

KOBIET

 dla

Mentoring

Gotowa na odpalenie swojej życiowej petardy?
Odważnie.
Po swojemu!

bottom of page